KUBKI EKO

Kubki ekologiczne z nadrukiem firmowym, to aktualnie jedno z najpopularniejszych narzędzi marketingowych, spełniające dwa zadania w jednym. 

Z jednej strony wiele firm wykorzystuje kubki ekologiczne do promocji wizerunku, a z drugiej strony, dzięki postawieniu na ekologiczne gadżety, podkreślają one swoją wrażliwość na ekologię i jej problemy.  Kubki ekologiczne firmowe najczęściej są stosowane na stacjach benzynowych, w restauracjach, kawiarniach czy w trakcie eventów plenerowych. Dlatego wiele firm pragnie pokazać się od strony proekologicznej, nie tylko wtedy gdy ich działalność jest bezpośrednio związana z ochroną środowiska. Ponieważ wcale nie trzeba prowadzić „zielonej firmy”, by dołączyć i wesprzeć coraz bardziej poszerzające się grono miłośników ekologii. 

Na rynku przybywa coraz więcej firm, stawiających na wartości proekologiczne. Dlatego motywuje to nas do wprowadzenia rozwiązań ekologicznych, dzięki którym zyskuje nie tylko środowisko naturalne, ale także gospodarka. Trend ekologiczny stał się bowiem mocno widoczny już również w branży gadżetów reklamowych. Oferujemy kubki ekologiczne wykonane z włókna bambusowego, ze słomy pszenicznej, kukurydzy czy łusek kawowych, a nawet z materiałów pochodzących z recyklingu. To najnowocześniejsze sposoby produkcji, pozwalające w wielu przypadkach na ponowny recykling lub uzyskanie właśnie w drodze wtórnego wykorzystywania surowców. 

NADRUK REKLAMOWY, ALE JAKI?

Na wybranych kubkach wykonamy nadruk grafiki, która będzie idealnie promowała Państwa markę. Nadruk może składać się z samego logotypu, adresu www czy hasła nawiązującego do promowanego wydarzenia. Możemy także wymyślić coś osobliwego na konkretną okazję, byle by wystarczyło miejsca. Kubki ekologiczne to nie tylko modele do użytku jednorazowego, wręcz coraz częściej są to artykuły do wielokrotnego zastosowania. Dlatego warto pomyśleć o takich kubkach również do użytku codziennego, na przykład w biurze. Dlaczego nie miałyby stać się one elementem wyposażenia firmowej kuchni? Przecież i tak każdy pracownik posiada kubek na firmową kawkę. Dodatkowo takim wyborem podkreślisz, że Twoja firma naprawdę popiera i wdraża działania proekologiczne. Możesz także uraczyć swojego klienta kawą w ekologicznym kubku, a na pewno to dostrzeże w trakcie wizyty. 

Kubki ekologiczne z nadrukiem logo to również odpowiedni upominek dla klienta czy kontrahenta. Z całą pewnością będzie on towarzyszył na co dzień osobie obdarowanej. Ponieważ każdy z nas na co dzień używa jakiegoś kubka. Eko kubki przykuwają uwagę również ze względu na swój wyjątkowy design i bardzo efektywną prezencję. Ekologia wiąże się z pewnego rodzaju minimalizmem. To dlatego najczęściej kubki posiadają kolorystykę stonowaną. Ale to wcale nie znaczy, że musi być ona nudna. To w pełni nowoczesny styl skutecznej eko reklamy. 

Wyświetlanie 1–15 z 27 wyników