KUBKI PAPIEROWE Z NADRUKIEM

Kubki papierowe z nadrukiem to ekologiczna propozycja, którą najczęściej klienci zamawiają na imprezy masowe, gdzie napoje sprzedawane są na wynos. Zdają egzamin także w innych sytuacjach, podczas których można kupić lub dostać napój na wynos, a nawet w gastronomii.

Oferujemy kubki o różnych pojemnościach, a także z dodatkami. Jak na przykład przykrywka, czy mieszadełko. Zarówno kubki, jak akcesoria mogą być także wykonane z papieru kraftowego. Dzięki temu dodatkowo podkreślą swoje ekologiczne pochodzenie. 

RODZAJE KUBKÓW

Oferujemy kubki papierowe dwuściankowe, które idealne są do napojów gorących. Posiadają one wzmocnienie poprzez zastosowanie drugiej warstwy ze stabilnego kartonu. Kubki te dostępne są w pojemnościach 120 ml, 260 ml, 370 ml a nawet 400 ml. 

Kubki papierowe jednościankowe dedykowane są do napojów zimnych i ciepłych. Dostępne są w pojemnościach 260 ml, 370 ml oraz 400 ml.

PAPIEROWE NIE TYLKO KUBKI

Poza kubkami papierowymi oferujemy także talerzyki papierowe z logo . Talerzyki papierowe dostępne są w wersji prostokątnej lub okrągłej o różnej średnicy. 

COŚ DLA KIN I CUKIERNI

Dla kin i gastronomii również mamy coś do zaproponowania. Kubki do lodów oraz pudełka na popcorn. Kubki występują w następujących w pojemnościach odpowiednich dla małych porcji, średnich oraz dużych. Natomiast pudełka na popcorn posiadają pojemność od 0,5 litra do 6,2 litrów.

NADRUK INDYWIDUALNY

Na każdym z wybranych produktów naniesiemy pełnokolorowy nadruk. Projekt graficzny możemy także na życzenie przygotować. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4