DŁUGOPISY METALOWE Z GRAWEREM

Długopisy metalowe z grawerem, to bardzo praktyczny pomysł na gadżet dla klienta, czy kontrahenta. Przyda się wszędzie i prawie zawsze ich szukamy, gdy coś trzeba szybko zanotować.

Nigdy nie przestają być artykułem potrzebnym, mimo że komputery zdominowały już prawie wszystko. Towarzyszą każdemu z nas od zawsze i nadal będą towarzyszyć w codziennych czynnościach. Ponieważ nawet wysoko rozwinięta cyfryzacja, nie zastąpi jednak wszystkiego. Długopisy są wyposażeniem każdego biura i każdego pracownika niezależnie od zajmowanego stanowiska w firmie. Czy to mając do czynienia z papierologią, czy biegając wyłącznie na spotkania biznesowe. Przydadzą się sekretarce, jak i pracownikowi hali. Ponieważ każdy musi coś przecież czasami zanotować. Długopisy metalowe z logo świetnie sprawdzą się także, jako gadżet do masowego rozdawania, ponieważ są przystępne cenowo.

DLACZEGO Z GRAWEREM?

Długopisy metalowe idealnie nadają się pod grawer laserowy, którym wykonamy na ich korpusie logo, czy adres strony. Dzięki temu znakowanie będzie trwałe i precyzyjne, a przede wszystkim efektowne. Taki grawer nie będzie się ścierał, co mogłoby wystąpić w przypadku nadruku z biegiem czasu. Pomysłem na branding może być także umieszczenie na długopisie na przykład hasła reklamowego, które może promować organizowaną przez Państwa firmę akcję czy wydarzenie. Grawer laserowy przybiera kolor zależny od podłoża i jego koloru. Nie barwimy go na konkretny kolor. Metalowe długopisy mogą stanowić też element większego zestawu upominkowego, który zechcesz podarować ważnemu odbiorcy. Można ich użyć jako dodatek do zakupionej gazety, jeśli prowadzisz wydawnictwo, albo rozdawać dzieciom na organizowanych przez Państwa firmę warsztatach.

UNIWERSALNY PRODUKT NA CODZIEŃ

Długopisy często wykorzystywane są jako uniwersalny nośnik reklamowy, ponieważ pasują do każdej branż. Umieszczona na nich reklama sprawdza się we wszystkich okolicznościach. Czy to przy podpisaniu ważnej umowy z kontrahentem, czy na targach branżowych lub na spotkaniu firmowym albo  w trakcie konferencji. Posiadamy duży wybór długopisów metalowych i aluminiowych. W tym dziale prezentujemy tylko część najpopularniejszych modeli. Jeśli szukasz innego wzoru, to koniecznie skontaktuj się z naszym działem handlowym. W naszej ofercie mamy do dyspozycji także gotowe zestawy zawierające pióro, ołówek lub notes. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie także stworzyć zupełnie indywidualny zestaw wyposażony w wybrane przez Państwa elementy.

Nasze długopisy, to oferta poszerzona także o modele plastikowe oraz ekologiczne. Zachęcamy więc do zapoznania się również z tymi działami. Jeśli natomiast szukacie naprawdę wyjątkowych długopisów, to możemy zaproponować modele z indywidualnym klipem., który będzie nawiązywał kształtem do Państwa logotypu.

Wyświetlanie 1–15 z 34 wyników