GADŻETY ROWEROWE Z LOGO

Gadżety rowerowe z logo to bardzo przydatne artykuły dla każdego zwolennika wycieczek rowerowych. Wszelkiego rodzaju artykuły dedykowane do rowerów, nawet te najdrobniejsze, znacząco umilą przejażdżki i przydadzą się w niejednej sytuacji. Zarówno te krótsze, jak i dłuższe wypady plenerowe. 

Jako, że entuzjastów dwóch kółek nie brakuje, wręcz jest ich coraz więcej, wybierz gadżety rowerowe jako upominek promocyjny. Będą w świecie szerzyć świadomość istnienia Twojej marki. Każda osoba, która przynajmniej czasem oddaje się aktywności, bardzo ceni drobne gadżety, tym bardziej takie, które będą naprawdę praktyczne. Funkcjonalne gadżety rowerowe z logo to wręcz mobilna wersja reklamy, która zawsze jest w ruchu i na widoku. Akcesoria rowerowe z nadrukiem reklamowym pasują nie tylko do sportowych akcji promocyjnych, ale także nadają się świetnie na różnego rodzaju targi branżowe. 

RÓŻNORODNA OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno akcesoria drobne, które świetnie nadają się do masowego rozdawania. Są wśród nich takie gadżety, jak na przykład różnego rodzaju odblaski rowerowe, dzwonki, światła czy pokrowce na siodełka. Proponujemy także produkty zupełnie dodatkowe, które najczęściej wykorzystuje się jako prezent dla ważnego odbiorcy. Tutaj oferujemy akcesoria takie jak torby na ramę czy zestawy kluczy, a nawet kamerki z mocowaniem do ramy rowerowej oraz szereg innych artykułów. 

JAKIE WYBRAĆ?

Drobne akcesoria rowerowe najchętniej rozdawane są w trakcie dużych wydarzeń promocyjnych, organizowanych w mieście. Wydarzenia sportowe czy wszelkiego rodzaju akcje charytatywne, to najczęstsze okazje, na których gadżety mają wzięcie. Znajdują także zastosowanie na wszelkiego rodzaju warsztatach tematycznych organizowanych dla dzieci i młodzieży, w trakcie których porusza się temat na przykład bezpieczeństwa na drodze. Nie tylko same odblaski stanowią o bezpieczeństwie. Pozostałe artykuły rowerowe, takie jak torby czy zestawy narzędzi, a nawet kamerki rowerowe, najczęściej zamawiane są jako upominki klasy premium. Takie upominki możesz wręczyć nie tylko ważnemu odbiorcy. Nadają się one także idealnie jako podarunek z okazji ważnego wydarzenia z życia firmy. Czy to będzie rocznica, czy ważna impreza biznesowa, na której chcesz wypaść nietuzinkowo i zostać zapamiętany. 

Z GRAFIKĄ FRIMOWĄ PRZEDE WSZYSTKIM

Na wybranym produkcie umieścimy Twoje logo lub dowolną grafikę firmową. Nadruk może przedstawiać nie tylko logotyp, lecz również hasło nawiązujące do tematu danej okazji. Dzięki temu ten konkretny produkt będzie utożsamiany z Twoją marką lub nawet wydarzeniem, jakie zorganizowałeś. Możemy także stworzyć dla Ciebie zestaw, wyposażony w takie akcesoria, jakie potrzebujesz i dobrać okolicznościowe opakowanie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz, czego potrzebujesz. 

Wyświetlanie 1–15 z 52 wyników