EKO DŁUGOPISY

Eko długopisy z logo firmowym są trafionym i praktycznym gadżetem, który podkreśla wartości firmy. Szczególnie te ukierunkowane na dobro środowiska. Nawet jeśli Twoja branża nie jest związana z ochroną środowiska, to nie znaczy, że nie przyczyniasz się do jej ochrony lub nie możesz nic w tym kierunku zrobić. Obdarowując swoich klientów długopisem ekologicznym, właśnie to wyrażasz. Na  pewno zostaniesz dzięki temu również zauważony. Szczególnie w gronie odbiorców ceniących drobne  nawet gesty. Długopisy ekologiczne dedykujemy dla każdej branży, która choćby w swoich działaniach produkcyjnych stara się wdrażać rozwiązania ekologiczne. Jest to bowiem bardzo ważne i na pewno pomocne. Zaczyna się od małych kroków. 

DLACZEGO EKO DŁUGOPISY?

Dlatego, że temat ekologii i działań ukierunkowanych na jej ochronę jest nam coraz bliższy i coraz szerzej nagłaśniany. Zdajemy sobie coraz poważniej sprawę z tego, na co kiedyś nikt nie zwracał uwagi. Pewnie zawsze zakładaliśmy, że nasza planeta po prostu jest i nigdy się nie zmieni. Dlatego również coraz więcej z Was decyduje się na wykorzystanie właśnie takich gadżetów. Począwszy od drobiazgów takich jak, artykuły do użytku wewnętrznego w biurze, po ekskluzywne upominki czy drobne gadżety do masowego rozdawania. Każdy z nich podkreśla istotę tematu. 

JAKI MODEL?

Wśród różnych modeli długopisów eko, oferujemy wzory z bambusa, słomy pszenicznej, papieru, kartonu czy innych tworzyw pochodzących z recyklingu. Dzięki temu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na wybranym długopisie w zależności od materiału z jakiego jest wykonany, jest możliwość nadrukowania lub grawerowania Waszego logotypu. Dzięki temu długopis świetnie sprawdzi się, jako wszechobecna, drobna reklama. Każdy korzysta z artykułów piśmiennych czy to w pracy, czy w domu. Dlatego właśnie długopisy królują wśród ekologicznych gadżetów. Dzięki temu, że zawsze mamy przy sobie coś do notowania, są świetnym artykułem, który promuje wizerunek. Na spotkaniach z klientem, kontrahentem czy jako drobny gratis zawsze dobrze eksponują firmę. 

Wyświetlanie 1–15 z 53 wyników