PENDRIVE REKLAMOWY

PENDRIVE REKLAMOWY TO PRZEŻYTEK?

A kto tak powiedział? Pendrive reklamowy z logo firmowym jest jednym z najczęściej zamawianych artykułów reklamowych. Nie tylko przez branżę IT. Pendrive z nadrukiem firmowym, to popularny produkt, który przyda się w czasie prezentacji, czy w biurze. Zawsze wtedy, gdy potrzebujesz mieć przy sobie ważne informacje lub po prostu kopię zapasową. Pamięć usb jest także chętnie zamawiana, jako gadżet dla młodzieży, która bierze udział w kursach komputerowych. Ceniony jest również w trakcie szkoleń czy, jako przystępny cenowo gadżet reklamowy. 

JAKI MODEL?

Oferujemy różne modele pendrive. Posiadamy pendrive’y metalowe, plastikowe po drewniane czy nawet gumowe. Nowością jest również pendrive szklany, który wdzięcznie prezentuje wygrawerowane logo dodatkowo je podświetlając. Pendrive’y proponujemy także w zestawach z ładowarką samochodową czy power bankiem. Taki zestaw jest trafionym i bardzo eleganckim upominkiem dla wybranej grupy klientów. Szeroki wybór pojemności i kolorów sprawia, że każdy klient znajdzie odpowiedni model dla siebie. 

PEŁNA PERSONALIZACJA

Na wybranym modelu wykonamy nadruk lub grawer logo. Niektóre modele mają możliwość, dzięki większej powierzchni wyeksponowania dodatkowej grafiki. Pendrive możemy zapakować w klasyczny kartonik lub dopasować bardziej wyszukane opakowanie. Dzięki temu nie tylko droga pamięć usb nada się na prezent reklamowy. 

Wyświetlanie 1–15 z 36 wyników