ŁADOWARKI

Ładowarki z logo to obowiązkowe akcesoria codziennego użytku, które przydadzą się każdemu. Dlatego ładowarka z logo firmowym to bardzo dobry sposób na okazanie odbiorcy swojego podziękowania, tym samym podpisując się pod nim firmowym nadrukiem. Nawet najmłodsi korzystają  z telefonu czy urządzeń wymagających zasilania. Dlatego ładowarki są idealnym gadżetem, który doceni każdy. Niezależnie również od tego, ile takich urządzeń już posiadamy, jedna dodatkowa sztuka w zapasie zawsze się przyda. Na przykład na wypadek, gdyby dotychczas używana zepsuła się lub była używana przez innego domownika. Nasze ładowarki mogą dostarczyć energii różnym urządzeniom, nie tylko smartfonom. Przydadzą się także do tabletów, smartwatchy czy czytników e-book. 

ŁADOWARKA ALE JAKA?

Posiadamy ładowarki samochodowe, ładowarki indukcyjne oraz ładowarki solarne, czy świetnie znane każdemu power banki. Dzięki temu dobierzesz dla siebie odpowiednią. Jeśli organizujesz wydarzenie o tematyce proekologicznej, świetnie w tym celu spełnią się ładowarki solarne. Idealnie nadają się dla branży fotowoltaicznej. Ładowarki samochodowe dedykujemy dla każdego kierowcy. Power banki natomiast są trafionym gadżetem dla młodzieży i każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas wolny. Ładowarki indukcyjne, wciąż odbierane są jako symbol nowoczesnych technologii, dlatego proponujemy je wykorzystać, jako gadżet o takiej tematyce przewodniej. 

W ofercie posiadamy także różne artykuły, których dodatkową funkcją jest możliwość ładowania urządzenia, jak na przykład podkładka pod mysz komputerową z funkcją ładowania. Jeśli szukasz czegoś więcej, to skontaktuj się z naszym działem handlowym. Na zapytanie przygotujemy bardziej rozbudowaną propozycję ładowarek, czy urządzeń z funkcją ładowania. 

ENERGETYCZNA REKLAMA FIRMY

Na wybranym modelu umieścimy dowolną grafikę firmową lub po prostu logo. W zależności od produktu, wykonamy nadruk lub grawer laserowy. Ładowarki z logo firmowym to skuteczne narzędzie promowania wizerunku. Więc promuj się ENERGICZNIE. 

SPRAWDŹ TEŻ EKOLOGICZNĄ ELEKTRONIKĘ

Wyświetlanie 1–15 z 45 wyników