PARASOLE REKLAMOWE Z NADRUKIEM

Parasole reklamowe z nadrukiem logo to praktyczny produkt, który posiada każdy z nas. Wydawać by się mogło, że idealną porą na parasole jest jesień, gdy deszcz często nam towarzyszy. Nie tylko jednak jesienią parasole reklamowe są tak chętnie zamawiane. Coraz więcej firm dostrzega zastosowanie parasola również latem, jako ochrona przed słońcem. Co najciekawsze, również coraz więcej ludzi lubi korzystać z parasola na urlopie, gdy słońce mocno praży. 

Oferujemy różne modele parasoli z logo, zarówno na długim kiju, jak i tak zwane kieszonkowe. Parasole z rączką piankową lub drewnianą, zakrzywiane lub proste. W naszej ofercie znajdziecie także szeroki wybór średnicy czaszy. Zarówno modele dla jednej osoby, jak także podwójne. Parasole wiatroodporne, sztormowe, podwójne lub klasyczne z żebrowaniem wykonanym z różnych materiałów do wyboru.

Aż wreszcie podzielimy parasole na modele dla dorosłych i dzieci. Na wybranym parasolu wykonamy nadruk logo lub grafikę na  życzenie wcześniej zaprojektowaną. Nadruk możemy wykonać zarówno na jednym panelu, jak i na wszystkich brytach. Jeśli nie znajdziecie tutaj konkretnego modelu, to prosimy o kontakt z nami. 

Wyświetlanie 1–15 z 65 wyników