APTECZKI REKLAMOWE Z LOGO

Apteczki reklamowe to nie tylko świetny i skuteczny artykuł promocyjny ze względu na swoje oczywiste i ponadczasowe zastosowanie. To po prostu produkt, który jest zwyczajnie potrzebny, a niekiedy nawet obowiązkowy. 

WYBRANE APTECZKI REKLAMOWE

Jako kierowca musisz zadbać o bezpieczeństwo nie tylko swoje, gdyż w razie wypadku na Tobie ciąży obowiązek udzielenia pierwszej pomocy. Apteczka powinna znaleźć się nie tylko w samochodzie, ale także w domu, czy miejscu pracy, aby w razie takiej potrzeby mieć pod ręką podstawowe artykuły medyczne. Dlatego warto być zaopatrzonym w apteczkę. Apteczki reklamowe stanowią doskonały prezent dla pracowników, pacjentów czy klientów branży medycznej, a także firm związanych z ochroną zdrowia. Ale nie tylko. Sprawdzi się bowiem, jako uniwersalny upominek biznesowy. Apteczka także może być bowiem gadżetem kojarzonym z poczuciem bezpieczeństwa, niezależnie od tego w jakiej branży działa Twoja firma, wręcz apteczkę ze swoi logo.

W ofercie Gadżet PL znajdziecie apteczki z rozmaitym wyposażeniem i przeznaczeniem. Oferujemy apteczki z podstawowymi akcesoriami, jak i zaopatrzone w bardziej profesjonalne dodatki. Na dodatek oferujemy apteczki wodoodporne, kieszonkowe i podróżne. 

DLA KOGO?

Zestawów pierwszej pomocy w postaci apteczek jest wiele na rynku. Wiele jest także miejsc, gdzie można je nabyć. Apteczki coraz częściej są wykorzystywane, jako upominek reklamowy, dlatego najczęściej pytacie o możliwość wykonania nadruku logotypu na takiej apteczce. My proponujemy Wam zarówno możliwość nabycia u nas apteczki z odpowiednim wyposażeniem, jak również wykonanie kompleksowo odpowiedniego nadruku. Apteczki, które oferujemy są przeznaczone głównie do użytku promocyjnego. Posiadamy wśród nich także modele zgodne z odpowiednimi normami. Nasze apteczki nadają się jako zestawy podróżne, sportowe, rowerowe, do domu, pracy czy nawet samochodu. Ze względu na ich rozmiary są bardzo poręcznymi zestawami, które można uzupełniać o potrzebne elementy. Tak więc etui z Twoim logotypem na pewno będzie służyło nawet po zużyciu pierwotnego wyposażenia. 

A MOŻE ZESTAW?

Jeśli nie znaleźliście w tym miejscu wymarzonej apteczki, koniecznie prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Prezentowane powyżej wzory, to przykładowe i najczęściej zamawiane zestawy. Możemy też zaoferować skompletowanie apteczki według potrzebnych dla Was artykułów. W zestawie może znajdować się kubek termiczny, ciepły koc, termos czy co tylko zechcesz. A może maseczka lub rękawiczki albo płyn do dezynfekcji? Też może się w niej znaleźć. Zestaw może być symboliczny lub naprawdę rozbudowany.

Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników