GRY LOGO

Gry z logo zwane też logo gry to artykuły dedykowane dla każdego, choć skierowane są głównie do dzieci i młodzieży. Przedstawiamy tutaj wybrane gry i układanki, które idealnie nadają się nie tylko na dziecięcy upominek. 

Na rynku jest pełno ciekawych gier i łamigłówek dla dzieci. Gry z nadrukiem logo tak samo jak kolorowanki czy artykuły szkolne są odpowiednie do masowego rozdawania.  Często służą, jako darmowy dodatek do konkretnego zakupu albo fajny gadżet rozdawany w trakcie akcji organizowanej na rzecz dzieci. Nadają się również jako nagroda na przykład w konkursie.  Układanki z logo firmowym trafiają także do małych odbiorców, gdy na przykład firma organizuje wydarzenie dedykowane dla rodziców. Takie wydarzenie może być poświęcone właśnie tematyce pociech. Czy to w kwestii zdrowia czy rozwoju czy z okazji Dnia Dziecka w szkole. Gry jednak to nie tylko propozycja dla najmłodszych. Możemy stworzyć dla Ciebie grę dla dorosłych czy całych rodzin. 

Gry i zabawki reklamowe, to zawsze fantastyczna rozrywka dla każdego, która nie tylko przynosi radość, ale także rozwija myślenie. Mimo tego, że prezentowane w tym dziale gry kierowane są do poszczególnej grupy wiekowej, tak naprawdę nadają się dla całej rodziny.  Ponieważ ich nietuzinkowość zaangażuje nie tylko najmłodszych. Dla dorosłego taka łamigłówka reklamowa jest dobrą formą relaksu i również skłoni do wytężenie umysłu.  W tym dziale prezentujemy najczęściej zamawiane gry zręcznościowe, które świetnie sprawdzą się w roli narzędzia marketingowego. 

ZAPLANSZUJ SWOJĄ AKCJĘ

Tak, właśnie zaplanszuj. Poza gotowymi układankami i grami, mamy możliwość stworzyć Twoją grę od podszewki. Wykonamy dla Ciebie całkowicie indywidualną grę, która ucieszy całe rodziny. Taka gra posiada indywidualnie zaprojektowaną planszę z Twoją firmową grafiką, instrukcję, pudełko oraz wszelkie dodatki. Wśród najpopularniejszych dodatków są karty, domki, pionki, kostki czy hotele na wzór popularnej gry Monopoly. 

Wyświetlanie 1–15 z 51 wyników