Tekstylia hotelowe i spa

Tekstylia hotelowe i spa, to oferta kierowana nie tylko dla hoteli czy salonów spa. Często korzystają z niej kluby sportowe, czy kluby fitness, a także sklepy oferujące akcesoria łazienkowe. Wśród oferowanych tekstyliów znajdziecie także takie wzory, które są idealne do użytku domowego. 

Oferujemy najczęściej zamawiane szlafroki z logo, wysokiej jakości, które bardzo dobrze chłoną wodę i są niezwykle przyjemne w dotyku. Szlafroki dostępne są w różnych gramaturach. Oprócz szlafroków zajdziecie tu także dywaniki łazienkowe z logo, czy ręczniki z haftowanym logo. Nasza oferta jest uzupełnieniem wyposażenia łazienki w niezbędne artykuły użytku osobistego. 

Szczególnie hotelom oraz apartamentom polecamy popularną i ekskluzywną pościel z Adamaszku. Dostępna jest pościel w różnych wymiarach. Dodatkowo uzupełnieniem kompletu pościeli są prześcieradła z gumką, na których także umieścimy elegancki haft. 

Tekstylia hotelowe i spa, to również artykuły typu pareo czy kilt, który przyda się do przebieralni. Oferujemy również czepki i kapcie. 

Wyświetlanie 1–15 z 21 wyników