AKCESORIA TELEFONICZNE Z LOGO

Akcesoria telefoniczne z logo to artykuły, które zawsze znajdziemy w czołówce najczęściej zamawianych gadżetów reklamowych.

Ładowarki samochodowe i uchwyty telefoniczne są na szczycie tej listy w świecie marketingu. Nic w tym dziwnego, zważywszy na fakt, że telefony komórkowe to przydatne urządzenia, po które sięgamy już niemal zawsze i wszędzie, a nie mniej w pracy. Dlatego tak ważne jest, aby nigdy nie rozczarowała nas sytuacja rozładowanego telefonu. Szczególnie, że nasze coraz bardziej rozbudowane smartfony, zużywają również coraz więcej energii. Ładowarki samochodowe czy uchwyty telefoniczne szczególnie docenia ten, kto musi być stale dostępny pod telefonem i często korzysta z niego zawodowo podczas jazdy samochodem. Jednak samochodowe akcesoria telefoniczne z logo to praktyczny gadżet nie tylko dla zawodowego kierowcy. Doskonale sprawdzają się podczas większych i mniejszych wydarzeń firmowych. Pozwolą wyróżnić się w oczach klientów w trakcie targów branżowych i miło zapamiętać firmę, która nas nimi obdarowała. To doskonały sposób na obdarowanie lojalnego klienta, jak i potencjalnego. Przecież każdy w gruncie rzeczy lubi miłe upominki.

JAKI WYBRAĆ?

Ładowarki samochodowe bardzo przydają się w długich trasach. Oferujemy zarówno tradycyjne ładowarki, jak i ładowarki wyposażone w uchwyt na telefon lub dodatkowe funkcje. Jak na przykład przecinak do pasów czy zbijak do szyb. Ładowarki tradycyjne wykorzystują gniazdo zapalniczki, a niektóre modele oferują możliwość ładowania indukcyjnego. Oczywiście telefon także musi być wyposażony w standard QI, by mógł być ładowany w taki sposób. Niektóre modele dają także możliwość szybkiego ładowania urządzenia, pod warunkiem, że również jest ono wyposażone w funkcję quik charge. Mówiąc o ładowarkach samochodowych nie można także nie wspomnieć o uchwytach telefonicznych. Dzięki takiego zestawowi możemy zapewnić odpowiedni komfort ładowania telefonu i jednocześnie skupić się na prowadzeniu pojazdu. Uchwyt może posłużyć również , jako wygodne miejsce umieszczenia telefonu w trakcie prowadzenia rozmów. Dlatego powinien on także stać się podstawowym wyposażeniem auta.

W ofercie posiadamy uchwyty samochodowe do telefonu, które można przymocować do kratki wentylacyjnej lub tapicerki. Najpopularniejszymi modelami są te mocowane do kratki wentylacyjnej, ponieważ ze względu na swoje niewielkie wymiary, nie zajmują dużo miejsca. Oferujemy także uchwyty grawitacyjne, zagłówkowe, magnetyczne, a także wyposażone w funkcję ładowania indukcyjnego.

I TWÓJ NADRUK

Oferujemy możliwość wykonania logo firmowego na wybranej ładowarce oraz uchwycie. Stosujemy różne metody w zależności do danego produktu. Możemy wykonać nadruk albo grawerowanie laserowe. Każdy produkt jesteśmy w stanie spersonalizować, dzięki czemu będzie stanowił miły upominek reklamowy, jednocześnie poszerzając świadomość na rynku takiej marki jak Twoja. Możemy także zaoferować wykonanie zestawu prezentowego z wybranych akcesoriów i odpowiednio zapakować. Jeśli szukasz modelu, którego nie znalazłeś w tym dziale, koniecznie napisz do nas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15