GŁOŚNIKI REKLAMOWE Z LOGO

Głośniki reklamowe z logo firmy to jedne z najczęściej zamawianych artykułów elektronicznych. Głośniki bluetooth z logo zaliczają się do klasy gadżetów premium, które swoją jakością i wykonaniem znajdują wielu poważnych odbiorców. 

DLA KOGO?

Głośniki reklamowe są produktami dedykowanymi praktycznie dla każdego. Nie mają ulubionej branży, choć wbrew pozorom najbardziej pasują do firm z branży elektronicznej lub IT. Głośnik jest praktycznym produktem dla młodzieży i dorosłych. Przyda się w trakcie pikniku ze znajomymi, czy podróży w pociągu. Dzieci chętnie posłuchają oglądanej w samochodzie bajki w trakcie dłuższego wyjazdu. Głośników często używamy nie tylko będąc w drodze czy na wycieczce, ale także w domu, a nawet w biurze. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, każdy głośnik można wszędzie ze sobą zabrać. 

Oferujemy różne modele głośników bluetooth, które można podłączyć także za pomocą kabla. Istnieje też możliwość zakupu głośnika w formie zestawu. Z przygotowanych specjalnie dla Państwa zestawów możemy zaproponować takie, które zawierają ładowarkę samochodową i pamięć usb. Możemy jednak skomponować zestaw dodając inne artykuły, niekoniecznie elektroniczne. Nasza oferta głośników jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model mieszczący się w przewidzianym budżecie. 

NIECH BĘDZIE O TOBIE GŁOŚNO

Na wybranym głośniku dodatkowo umieścimy logo Twojej firmy. Dzięki temu stanie się on fajnym narzędziem marketingowym i na pewno nie tylko raz używanym. W zależności od wybranego modelu, możemy zaproponować wykonanie nadruku lub grawerowania. Przedstawione w tym dziale modele, to tylko wybrane modele spośród całej naszej oferty. Na zapytanie przygotujemy szerszą ofertę. 

SPRAWDŹ TEŻ EKOLOGICZNĄ ELEKTRONIKĘ

Wyświetlanie 1–15 z 33 wyników