GADŻETY SAMOCHODOWE Z LOGO

Gadżety samochodowe z logo są propozycją szczególnie dla branży motoryzacyjne. Mogą posłużyć jako odpowiedni gadżet reklamowy, którym obdarujesz klienta lub po prostu umieścisz w sprzedaży w swoim sklepie firmowym. Najpopularniejszym gadżetem motoryzacyjnym są samochodowe zawieszki zapachowe z logo wykonane z celulozy.  Nowością wśród zawieszek zapachowych są także zawieszki filcowe i drewniane. To przystępna cenowo i zawsze pożądana forma reklamy, przypominająca klientowi o Waszej marce. Wśród gadżetów samochodowych oferujemy również popularne ładowarki samochodowe, czy inne akcesoria telefoniczne. Skrobaczki do szyb w szczególności stożkowe również cieszą się wielką popularnością, nie tylko w sezonie. Do najchętniej zamawianych i tanich gadżetów należą także ramki z logo na tablice rejestracyjne, a także etui foliowe na dowód rejestracyjny z logotypem. 

Na wybranym produkcie naniesiemy logo, dzięki czemu gadżet będzie nie tylko praktycznym produktem dla każdego kierowcy. Również będzie on nadawał się idealnie na promocyjny upominek lub produkt firmowy. 

Jeśli poszukujesz jeszcze innych akcesoriów, które przydadzą się w Twojej branży, ale nie znalazłeś go w tym dziale, to zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.