SMYCZ REKLAMOWA Z LOGO

Smycz reklamowa z logo jest niezbędnym gadżetem, który służy na różnego rodzaju spotkaniach, konferencjach czy jako dodatek do identyfikatora. Często również smycz jest świetnym zapięciem do pamięci usb czy kluczy. Szyjemy dla Was smycze o różnych szerokościach i z różnych materiałów. Możesz więc wybrać odpowiednią dla siebie szerokość. 

RÓŻNE RODZAJE SMYCZY

Najpopularniejsza smycz reklamowa z logo, to smycz satynowa, które jednocześnie jest ekonomicznym wariantem pod względem cenowym. Dodatkowo do smyczy możecie wybrać dodatki, takie jak na przykład różne rodzaje zapięć, linka do telefonu, łącznik czy klamra bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziecie także smycze naszywane, smycze parciane i smycze rypsowe. Wykonujemy również smycze krótkie, smycze eventowe, a także smycze typu sznurówka. Musimy również wspomnieć, że hitem wśród smyczy są smycze gumowe, wykonane z miękkiego pcv. Na rynku są one coraz bardziej rozpoznawalne. Smycze gumowe z logo świetnie oddają pożądaną kolorystykę, są także trwałe i gładkie w dotyku. Cieszą się one coraz większą popularnością i wykonaniem nadają się na ekskluzywny model smyczy. Mimo że nie należą cenowo do gadżetów klasy premium. 

Każda smycz prezentuje indywidualny nadruk, który wcześniej na życzenie zaprojektujemy. Smycz z logo może także zawierać bardziej rozbudowaną grafikę i w pełni kolorową. W zależności od rodzaju smyczy nadruk wykonamy z jednej lub obu stron. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10