TORBY FILCOWE Z LOGO

Torby filcowe z logo, to gadżety dla wymagających, którzy cenią przede wszystkim indywidualność. Są trwałe i ekologiczne, co w dzisiejszym świecie eko trendów zdobywa coraz większe uznanie i coraz szersze grono zwolenników. Torba filcowa z logo przyda się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak również do pracy, promując jednocześnie Waszą markę w nietuzinkowym i oryginalnym stylu.

TORBA, ALE JAKA?

Oferujemy wykonanie na Wasze zamówienie szytej torby z filcu, w dowolnym lub standardowym rozmiarze. W naszej ofercie znajdziecie torby codziennego użytku, teczki na dokumenty i torby na laptopa, a także torby prezentowe, czy w formie pokrowców na butelki Torby filcowe z logo szyjemy na indywidualne zlecenie, dzięki czemu torba będzie Waszą osobistą, firmową wizytówką. Oferujemy również wykonanie kolorowych dodatków, takich jak zawieszki, boki, uchwyty lub inne. Wszystko jest do ustalenia.

ZNAKOWANIE

Na torbie wykonamy znakowanie metodą grawerowania laserowego, wycinania lub nadruku. Istnieje wiele możliwości zaprojektowania własnego wzoru torby i możliwości zdobienia, dlatego torby filcowe wyceniamy na indywidualne zapytanie. W celu przygotowania wyceny i ustalenia szczegółów produkcji, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników