Zegary reklamowe z logo

Zegary reklamowe z logo, to bardzo trafiony sposób, by zapaść w pamięć swoich odbiorców i utrwalić wizerunek marki. Codziennie sprawdzamy czas i to najchętniej na zegarze, który jest gdzieś na widoku, w pobliżu nas. Bo rzadko kiedy chce nam się sięgać po komórkę czy zegar, schowany gdzieś w naszych szpargałach.

Dlatego właśnie z pomocą przychodzą klasyczne ścienne zegary, które zawsze będę na widoku i będą łatwo dostępne dla każdego.
Jeśli na zegarze umieścimy w dodatku Twoją indywidualną grafikę, to będzie on doskonałym wizerunkiem dla Twojej firmy.

Zegary reklamowe z logo, to nie tylko zegary, na których umieścimy samo logo. To zegary, które mają w pełni zaprojektowaną tarczę według Twojego własnego pomysłu.

Tarcza zegara reklamowego może przedstawiać cokolwiek zechcesz. Może promować aktualną nowość, którą wprowadzasz i pragniesz rozpromować. Może również przedstawiać ogólne informacje o firmie lub wartości, którymi się szczyci Twoja marka lub hasła, z których jest po prostu znana.

Dlatego, zegary reklamowe, to naprawdę niecodzienny, choć bardzo prosty i praktyczny sposób, który posłuży Ci, jako narzędzie marketingowe.
Oferowane przez nas zegary spełnią oczekiwania dla każdego odbiorcy. Wykonujemy zegary z różnych materiałów. Dzięki temu na pewno zadowolą tych, którzy pragną prostego, tańszego modelu, jak również tych, których chcą być utożsamiani, na przykład jako firma przyjazna środowisku.

Zegary reklamowe wyceniamy na indywidualne zapytanie. Dlatego prosimy o kontakt z naszym działem handlowym w celu przygotowania szczegółowej oferty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15