Gadżety domowe reklamowe

Gadżety domowe reklamowe to propozycja funkcjonalnych artykułów, które przydadzą się w kuchni, łazience, czy nawet sypialni. Będą ciekawym dodatkiem wyposażenia lub praktycznym narzędziem codziennego użytku. Dodatkowo zawsze wdzięcznie i widocznie prezentując logo Twojej marki. 

Na wybranym produkcie naniesiemy logotyp lub dodatkową grafikę. Dzięki temu możesz promować nie tylko samą markę ale nawet konkretne wydarzenie, które organizujesz. Gadżety domowe reklamowe nadają się jako gadżet promocyjny dla wielu branż. Jeśli na przykład jesteś producentem lub sprzedawcą mebli kuchennych, to podaruj swojemu klientowi praktyczny gift, jak deska kuchenna czy zestaw do soli i pieprzu z nadrukiem.  Przydadzą się w każdej kuchni, a każdy nawet drobny upominek jest zawsze miłym zaskoczeniem. 

Jeśli sprzedajesz eleganckie zastawy stołowe, to trafionym upominkiem będzie równie elegancki zestaw do wina z logo. Pomysłów jest wiele i dlatego wierzymy, że znajdziesz w naszej ofercie odpowiedni produkt na własny, firmowy gift. Jeśli nawet nie znalazłeś tego, czego szukałeś, to koniecznie skontaktuj się z naszym działem handlowym. 

Wyświetlanie 1–15 z 101 wyników