DREWNIANY BRELOK Z GRAWEREM

Drewniany brelok z grawerem to odpowiedź dla tych, którzy chcą się promować w sposób ekologiczny.

DLA KOGO BĘDĄ ODPOWIEDNIE?

Brelok drewniany nie jest wbrew pozorom dedykowany wyłącznie dla branży związanej z ochroną środowiska.. Coraz bardziej bowiem rośnie liczba firm wśród przedsiębiorców, którzy robiąc zupełnie coś innego, chcą po prostu dbać o środowisko naturalne. Pragną świadomie decydować o swoich działaniach, jakimi wpływają na wszystko, co nas otacza. To bardzo odpowiedzialne i poważne zadanie, którego sprostania podejmują się kolejni z Was.

Brelok drewniany z grawerem to odpowiedni pomysł na prezent szczególnie przy małym budżecie. Ponieważ breloki należą do tanich gadżetów reklamowych, może sobie na nie pozwolić każdy, kto chce podarować małe co nieco swoim odbiorcom. Breloki są drobnym nośnikiem reklamowym, a przy tym bardzo skutecznym. Wbrew pozorom breloki bardzo mocno wspierają podnoszenie świadomości danej marki na rynku. Każdy z nas posiada bowiem przynajmniej jeden komplet kluczy, czy to do domu czy do samochodu. Breloki z logo to nieodłączny dodatek do naszych kluczy, ponieważ dzięki nim jest po prostu łatwiej po te klucze sięgnąć. Często korzystamy z kluczy, a więc i log umieszczone na breloku nierzadko jest w zasięgu naszego wzroku.

Brelok drewniany jest niepodważalnym królem wśród gadżetów ekologicznych, a do tego stylowym i eleganckim. Pozwala podkreślić pro-ekologiczne wartości, jakimi kieruje się firma oraz szacunek do środowiska. Dlatego właśnie wybierają je firmy, które w taki sposób chcą być również postrzegane.

JAKI I GDZIE?

Brelok drewniany z logo jest tanim artykułem i dlatego nadaje się świetnie do masowego rozdawania. Warto więc wykorzystać breloki, jako drobne upominki jadąc na przykładna targi branżowe lub organizując większą akcję promocyjną. Brelok może być również dodatkiem do innego upominku. Oferujemy zarówno gotowe wzory wykonane z drewna, korka czy innych materiałów naturalnych, jak także jesteśmy w stanie wykonać dla Was całkowicie indywidualny wzór, kształt, rozmiar. Możecie określić własny, interesujący Was kształt oraz jego wymiary. Breloki, które wykonujemy według konkretnego projektu, powstają z materiału jakim jest drewno klejone brzoza. Dodatkowo posiadają certyfikat FSC, który jest świadectwem odpowiedzialnej wycinki z obszarów do tego przeznaczonych. 

Na breloku możemy umieścić zarówno logotyp, jak i na przykład dane adresowe czy chwytliwe hasło promujące konkretne wydarzenie. Grafikę naniesiemy metodą grawerowania laserowego lub w postaci kolorowego nadruku. Grafikę możemy również wyciąć w całości lub częściowo. Każda z tych metod pozwoli uzyskać niesamowity efekt Waszego firmowego breloka. Metody te możemy również łączyć, co wywoła jeszcze większe wrażenie.

Jeśli więc szukasz ciekawych i fajnych breloków, a już na pewno unikatowych, to skontaktuj się z nami w celu przygotowania konkretnej oferty i wyceny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14